Kim jestem?


SONY DSC

Cześć :).

Mam na imię Ewa. Obecnie mieszkam w Warszawie, choć w przyszłości może się to zmienić :). Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, z zamiłowania aktorką nieprofesjonalną.  Na co dzień full-time house wife ;). Co jakiś czas można mnie zobaczyć w epizodach seriali, min: „Szpital”, „W-11”, „Dzieciaki” i ostatnio w „Na sygnale”.

Blog „Różowe kropki” powstał w październiku 2013 roku i jeszcze cały czas się zmienia :).  Piszę o bardzo szeroko (i dość luźno) pojętej kulturze i sztuce. Uwielbiam fotografię, dlatego poświęcam jej osobną kategorię. Jest tu też miejsce na mój „styl życia” i kilka innych osobliwości. Szerzej o tym w zakładce „O blogu”.

Dzięki za odwiedziny 🙂

E. Cha.

 

 

Reklamy

4 myśli w temacie “Kim jestem?

  1. Ja czekam niecierpliwie na kategorię „muzyka”oraz audycję T. Beksińskiego.gdyż one znacznie ukształtowały moje muzyczne upodobania. Dzięki „Romantykom muzyki rockowej” poznałem m.in. genialną muzykę Marillion (Fish na wokalu oczywiście) oraz wspaniale mroczną, przesyconą sumeryjskimi klimatami Fields Of The Nephilim,jak i wiele wiele innych o których można pisać.

  2. Przypomnij sobie jak się słuchało kiedyś radia najczęściej PR3. W nocy, często do późna żeby usłyszeć właśnie TĘ muzykę. Czasami zdarzało się usłyszeć coś wyjątkowego…muzykę która wciskała w podłogę, rzucała na kolana, zapadała w pamięć na zawsze…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s